Akmercan Deltagaz Doğalgaz

Şirket Profili

Akmercan Delta doğalgaz; AKMERCAN Şirketler Grubuna bağlı Bafra-Havza-Vezirköprü-Ladik-19 Mayıs-Alaçam ve Yakakent şehirlerinden oluşan Doğal Gaz Dağıtım lisans bölgesindeki şirketidir.

12.04.2011 tarihinde EPDK tarafından yapılan doğalgaz dağıtım lisansı ihalesi ile Bafra-Havza-Vezirköprü ve Ladik şehirlerinden oluşan doğalgaz dağıtım ihalesi, Akmercan Delta Doğalgaz yükümlülüğüne girmiştir. 12.04.2011 tarihi ve DAG/3160-1/240 lisans numarası ile EPDK`dan aldığı dağıtım lisansı kapsamında 24.05.2011 tarihinde Doğalgaz alt yapı çalışmalarına başlamıştır.19 Mayıs ilçesi 13.08.2015,  Yakakent ve Alaçam ilçeleri 17.10.2019 tarihli EPDK Kurul Kararlarıyla lisans alanımıza dahil edilerek, tüm şehirlere doğal gaz arzı sağlanmıştır. 

Misyonumuz

Enerji alanında ve doğalgaz dağıtım hizmeti verdiğimiz Adıyaman ilinde; insana, çevreye ve hukuka saygılı çalışmayı kendine felsefe edinmiş, teknolojinin tüm imkânlarını "Daha İyi Nasıl Yapabilirim?" hedefi için seferber eden bir ekiple, müşteri kitlemiz olan doğalgaz kullanıcılarına kusursuz hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Kalkınma yolunda hızlı adımlarla yol alan Orta Karadeniz bölgesinin güzide şehri Samsun'un bu çabasına katkıda bulunacak; Temiz bir çevre ve ucuz enerji temini için, doğalgazın kullanıma sunulmasına aracılık etmektir.

Değerlerimiz

Kurumsallık
Sürdürülebilirlik
Paydaş odaklılık
Kaliteli hizmet
Bilgi