HABERLER/DUYURULAR

11
Kasım

Geleneksel 3.Orta Karadeniz Doğal GAZ Futbol Turnuvası Başladı.

BOTAŞ; Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Çarşamba Şube Müdürlüğü koordinasyonunda Orta Karadeniz Doğal Gaz Futbol Turnuvasının 3.sü organize edilmiştir.

Turnuvaya BOTAŞ; Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş., Samgaz Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.,  Akmercan Delta Gaz A.Ş., Aksa Ordu Giresun Doğal Gaz Dağıtım A.Ş., Aksa Tokat Amasya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. ve Çorum Doğal Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılım sağlayacaktır.

Samgaz ev sahipliğinde gerçekleştirilecek turnuva için ilk adım 01.11.2016 tarihinde Samgaz Genel Müdürlük Hizmet binasında gerçekleştirilen çekiliş ile atılmıştır.

Kura çekimine BOTAŞ Çarşamba Şube Müdürlüğünü temsilen Sn.Yakup AYDIN, Samgaz Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.yi temsilen Sn.Yılmaz KOLSAN,  Akmercan Delta Gaz A.Ş.yi temsilen Sn.Mustafa SEZEN, Aksa Ordu Giresun Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.yi temsilen Sn.Doğan GÜRLER, Sn.Tufan DUMAN ve Sn.Özgür CİHANGÜL iştirak etmiştir.

Geleneksel Orta Karadeniz Futbol Müsabakaları, iş birlikteliklerinin pekiştirilmesi, sosyal yaşantımızda önemli bir yer kaplayan futbol turnuvası organize edilmesi amacıyla fikir birliği ile tertip edilmiştir.

Şirketimiz Bölge Müdürü Sn.Mustafa SEZEN yaptığı açıklamada; Akmercan Delta olarak personellerinin spor ve sportif faaliyetler ile kişisel motivasyonun geliştiğini, ve bu turnuvayla da doğalgaz sektöründe Orta Karadeniz bölgesinde yer alan şirketler arasında koordinasyon açısından önemli olduğunu, karşılaşmalar süresince centilmenlik ve dostluk kapsamında bir ortam olmasını dileyen Sezen, tüm turnuvaya katılan takımlara başarılar dilemiştir.